Lezení

Fotky

Napiš mi

VÍTEJ  *  Vstoupil jsi v 19:41  *  Před tebou tu už bylo 208882 lidí  *  Optimalizováno pro IE6 800/600Josefovské údolí
        Údolí v Moravském krasu které se táhne mezi obcemi Křtiny a Adamov. Leze se na vápenci a tam kde sem byl byly cesty docela rozumně odjištěny.
KRKAVČÍ SKÁLA - Korzo (5+) - dvoudélková cesta dlouhá asi 40m. První dvacetimetrová délka je velmi lehká tak za 3+. Je v ní jeden borhák asi v 15 metrech. Pak kruh na štand. Poté se pokračuje traverzem vpravo přes 4 borháky a asi deset metrů nejištěný lehký dolez. Nahoře se štanduje u stromu. Cesta je velmi pěkná a jsou z ní pěkné výhledy do údolí.
KRKAVČÍ SKÁLA - Kubáskova (5+) - velmi pěkná casta dlouhá asi 40m, dá se jít na dvě délky. Nejtěžší místo je nad štandem a pak už pokračuje krásné lezení po velkých chytech výrazným vhloubením. Cesta je velmi dobře odjištěná. Asi 8 expresek.
KRKAVČÍ SKÁLA - Direttissima + Direkta (5+) - cesta dlouhá asi 40m, krásné plotnové lezení. Mezery mezi jištěním jsou trochu delší, ale moc to nevadí. Nahoře kus travou a pak vynikající dolez krásnou kompaktní plotnou. Asi 7 expresek.
KRKAVČÍ SKÁLA - Hastrošova (6) - asi 25m dlouhá krásná koutová cesta, dobře odjištěná skobami. Velmi pěkné lezení v krásném otevřeném koutě. Asi 8 expresek.
MODRÝ RYS - Žlutý petrklíč (6-) - pěkná asi 20m dlouhá cesta která mi příde těžší než 6-. Pěkné lezení po malých škrabkách po pěkně vyborhákované cestě.

Jen takový zajímavý pokus. Zkuste se podívat :-)

Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém
GetPaid.cz EfektMail.cz