Lezení

Fotky

Napiš mi

VÍTEJ  *  Vstoupil jsi v 20:35  *  Před tebou tu už bylo 208889 lidí  *  Optimalizováno pro IE6 800/600Rudice
        Skalní oblast u obce Rudice, nedaleko Jedovnic. Přístup je asi nejlepší autem nebo na kole z Brna. Nebo taky autobusem. Vystoupí se na zastávce Jedovnice - Pila (odbočka doleva asi dva kilometry před Jedovnicema na cestě ze Křtin. (Chodí se tudy k Rudickému propadání a to by sis neměl nechat ujít) Tudy se sejde dolů mezi domy a odtud doprava a lesní cestou vzhůru až ke skalám. Je tu několik skal, nejlezenější je Masiv Hradu. Cesty dlouhé přes 20m. Cesty jsou teď nově přejišťovány borháky. Je tu asi 5 cest obtížnosti 5-6 a ostatní sou 7-10. Lehčí cesty najdeš na skalkách v okolí.
MASIV HRADU - Drobnůstka (6) - pěkná cesta dlouhá asi 15m s těžkým začátkem. Poté lezení po malých lištách a velkých kapsách. Je potřeba 6 expresek.
MASIV HRADU - Zpackaný život (6) - pěkná cesta, nástup stejný jako Drobnůstka, pak traverz vlevo a vzhůru, 6 expresek.
MASIV HRADU - Hrana (4) - cesta s rozbitým začátkem, ale pěkným koncem po madlech. 3 expresky.
MASIV HRADU - Cícha (5) - pěkná cesta, hodně uklouzaná, lezení po lištách a kapsách, dlouhá asi 15m, a zapotřebí jsou 4 expresky.
MASIV HRADU - Pravá varianta Cícha (5+) - pěkná cesta, lezení po lištách, napojuje se na Cíhu zprava. Dlouhá asi 15m, a zapotřebí sou 3 expresky.
MASIV HRADU - Jasná páka (7+/8-) - pěkná cesta, lezení po lištičkách a hrankách, dlouhá asi 20m, a zapotřebí je 6 expresek. Cesta má dvě těžká místa a to začátek a střed. konec už je lehký a leze se po větších chytech.
MASIV HRADU - Výlov (7-) - Těžká cesta s lehkým začátkem, lezení po lištách, dlouhá asi 10m, a zapotřebí sou 3expresky.

Jen takový zajímavý pokus. Zkuste se podívat :-)

Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém
GetPaid.cz EfektMail.cz