Lezení

Fotky

Napiš mi

VÍTEJ  *  Vstoupil jsi v 20:34  *  Před tebou tu už bylo 208888 lidí  *  Optimalizováno pro IE6 800/600Semmering - Adlitzgräben
       
Skalní oblast která se nachází asi 70 km jižně od Vídně. Je to skalní útvar složený z hlavní stěny rozdělené na sektory. Leze se v kompaktní skále ve které je plno různých děr. Skála je hodně ostrá a hodně odírá kůži z prstů. Cesty na Semmeringu sou hodně těžké. Jedna cesta je tam asi 4+, pak čtyři cesty asi za 6, spousta za 7 a pak už jen těžší. Cesty jsou krátké jednodélkové. Ty delší jsou těžké a jsou v obrovských nádherných převisech. Cesty jsou rozumně odjištěny borháky. Na konci každé cesty sou prasečí ocásky, takže akorát přehodíš lano a valíš dolů.
SEKTOR SPIELPLATZ - Affentanz (6) - pěkná cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Rostiger BH (6) - pěkná cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR SPIELPLATZ - DAT (6+) - pěkná cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Mimelitt (6) - pěkná cesta dlouhá asi 18m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Reise durch das Kuckucksnest (7-, 7) - nádherná dvoudélková cesta dlouhá asi 40m, která ve druhé délce oblézá kukaččí hnízdo. Jedna z nejhezčích cest v tomto sektoru.
SEKTOR SPIELPLATZ - Denk ans ende (7) - pěkná cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Grenzblokade (7-) - pěkná cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Fortes fortuna adiuvat (7) - pěkná těžká cesta dlouhá asi 15m začátek po nádherných dírách.
SEKTOR SPIELPLATZ - Himmel auf erden (7, 7) - dvoudélková pěkná těžká cesta dlouhá asi 40m.
SEKTOR SPIELPLATZ - Pief tartar (7-) - pěkná cesta dlouhá asi 12m. Je těžší a asi taky na dlouhýho člověka. Když se natáhneš, vždycky najdeš madlo.
SEKTOR SPIELPLATZ - Per aspera ad astra - (6+, 7+) - nádherná cesta dlouhá asi 25m. Vyhoupneš se přes pár metrů rovné skály, pak následuje krásný traverz vlevo, přelez vzhůru a traverz na tření vpravo. Pak už jen pár metrů ke štandu. Opravdu nádherná cesta kterou můžu vřele doporučit. Sbírání expresek ze slanění první délky je docela fuška.
SEKTOR LARIFARI - Larifari (7-) - nádherná cesta, lezení po dírách a přes díry, uprostřed se dá do jedné sednout, poté trochu nepříjemné ale lehké místo - oblézt ke druhé díře po dírách vlevo. Přímo je to těžší. Závěr koutem odštěpu. 20m.
SEKTOR LARIFARI - Der lange weg zur Mudigkeit (7-) - nádherná cesta s obtížným místem po výlezu na předskalí. Jinak nádherná. 20m.
SEKTOR MONSTER - King Kong and Co. GesmbH. (8) - parádní těžká madlovačka v obrovském převise. Skoro u vrcholu se dá udělat netopýr.
SEKTOR MONSTER - Existenzialminimum (8) - průvodce píše o ideale on-sight route. Já ji proseďel na druhém a je hodně těžká, stále vyrovnané klasifikace.
SEKTOR MONSTER - Rechtsaussen (7-) - cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR MONSTER - Mittelsturmer (7+) - cesta dlouhá asi 15m.
SEKTOR MONSTER - Magisches Musli (7) - cesta dlouhá asi 15m.

Jen takový zajímavý pokus. Zkuste se podívat :-)

Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém
GetPaid.cz EfektMail.cz